Wszystkich mieszkańców powiatu jasielskiego oraz osoby, które chcą spędzić Sylwestrową noc w malowniczej scenerii, zapraszamy do wspólnego powitania Nowego Roku 2019 na Górze Liwocz. Do wspólnego świętowania zapraszają: Ksiądz Gerard Stanula, Kustosz Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju oraz Adam Pawluś, Starosta Jasielski.

Powitanie Nowego Roku na Górze Liwocz, pod honorowym patronatem Starosty Jasielskiego, jest jednocześnie zwieńczeniem obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

W programie:

23:00 - Msza Święta w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju na Górze Liwocz,  dziękczynna za opiekę Bożą w roku jubileuszowym, z prośbą o błogosławieństwo w roku 2019 i dar pokoju dla całego świata,

24:00 – powitanie Nowego Roku: składanie życzeń oraz pokaz sztucznych ogni.

Serdecznie zapraszamy.