Już po raz 30. Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle rozbrzmi piosenką w różnych językach w wykonaniu młodych wokalistów z województwa podkarpackiego i małopolskiego.

W XXX jubileuszowym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej LOVE ME TENDER wystąpi 50 solistów, w wieku od 14 do 19 lat, którzy zaprezentują różnorodny repertuar, głównie z zakresu współczesnej muzyki popularnej.

Przesłuchania rozpoczną się o godz. 9.00 we wtorek, 20 marca br., w dzień poprzedzający nadejście kalendarzowej wiosny. Z okazji jubileuszu na uczestników czekają liczne niespodzianki. W jury zasiądzie m.in. Ralph Kamiński, jaślanin, który wraz z własnym zespołem wystąpił dotychczas m.in. na „Scenie alternatywnej” podczas 53. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, w 2017 roku na Festiwalu Open’er w Gdyni, a w tym roku w czerwcu zaśpiewa na Orange Warsaw Festival.

Konkurs patronatem honorowym objęli Starosta Jasielski Adam Pawluś i Burmistrz Miasta Jasła Ryszard Pabian. Powiat Jasielski oraz Miasto Jasło są także fundatorami nagród dla zwycięzców. Konkurs wsparły również Kwiaciarnia Flora i Restauracja Parkowa z Jasła. Patronatem medialnym wydarzenie objęli: TVP3 Rzeszów, Fakty Jasielskie oraz portal www.jaslo4u.pl.

W imieniu organizatorów oraz uczestników zapraszamy w tym dniu do Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle, aby wspólnie posłuchać znanych przebojów w wykonaniu młodych i zdolnych wokalistów, dla których występ w Konkursie Piosenki Obcojęzycznej LOVE ME TENDER bywa nierzadko pierwszym krokiem do dalszej kariery muzycznej.

love_me_tender_1_20180316_1775616254