Drukuj

1

Co roku mogliśmy się zobaczyć z jasielskimi przedszkolakami w ramach Festiwalu „Eko piosenki z  małej scenki”. W obecnych czasach, mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci Festiwal odbył się w  formule online.

W jubileuszowym XXV Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków wzięło udział 76 przedszkolaków z 11 placówek z Jasła. Uczestnicy mieli za zadanie zaprezentować piosenkę o tematyce ekologicznej.

Bardzo się cieszymy, że pomimo obecnej sytuacji każde przedszkole zaangażowało się w nagranie występu, przygotowując dzieci nie tylko wokalnie, ale także dopracowując każdy szczegół, jak scenografia czy też stroje młodych podopiecznych.

Żałujemy, że nie mogliśmy się zobaczyć w naszym domu kultury, spotkanie z przedszkolakami zawsze sprawia nam dużo radości, a także dla nich stanowi okazję do zobaczenia się z rówieśnikami i wysłuchania ekologicznych piosenek, które mają za zadanie uczyć postaw dbania o nasze wspólne środowisko.

Dziękujemy wszystkim za udział w Festiwalu, nagrody zostaną Wam dostarczone już dzisiaj.

Organizatorem XXV Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków „Eko piosenki z małej scenki” był Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle. Nagrody zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Jaśle.

Występy dzieci zobaczyć można pod poniższym linkiem:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLBsB5POpKldi-XrolnWWS441XJaDg9KOI

 MDK