W dniu 10 października br. Starosta Jasielski Adam Pawluś wziął udział w odbiorze końcowym wymiany świetlików dachowych na dachu budynku Centrum Kształcenia Zawodowego w Jaśle w ramach zadania pn. „Termomodernizacja budynków oświatowych Powiatu Jasielskiego”.

Umowa na wykonanie robot została podpisana 9 lipca br. pomiędzy Powiatem Jasielskim reprezentowanym przez Zarząd Powiatu, na czele którego stoi Starosta Jasielski Adam Pawluś, a wykonawcą Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe DOM-GAZ Krzysztof Piaszczyk. Roboty budowalne dotyczyły montażu świetlików dachowych, łukowych z przykryciem z płyt z poliwęglanu, w kolorze białym, przeziernym dla światła w sposób zapewniający dostateczne naświetlenie pracowni szkolnych. Świetliki zostały wyposażone w klapy przewietrzające sterowane elektrycznie. Koszt wykonania nowych świetlików wyniósł 374 055, 30 tys. zł.

IMG_7188
IMG_7180
IMG_7174
IMG_7176

„Wymiana tych świetlików stanowi część projektu pn. „Termomodernizacja budynków oświatowych Powiatu Jasielskiego”. W przyszłości zostanie wykonana termomodernizacja całego dachu jak i całego budynku Centrum Szkolenia Zawodowego” - Adam Pawluś Starosta Jasielski.