W sobotę, 9 listopada br., Ewa Draus, Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego, była z wizytą w Powiecie Jasielskim.

Pani Wicemarszałek wizytowała realizacje inwestycji wojewódzkich w ciągu drogi wojewódzkiej 992, na odcinku od drogi krajowej 28 do drogi krajowej 73 oraz od ronda na Żółkowie (na skrzyżowaniu ulic św. Jana z Dukli, Granicznej, Grunwaldzkiej i Wojska Polskiego) do ronda na Górce Klasztornej (skrzyżowanie ulic Floriańskiej i Jana Kasprowicza).

Na tym ostatnim odcinku, w okolicach cmentarza żydowskiego, odkryto dwa szkielety ludzkie.

W związku z powyższym prosimy osoby, które posiadają informacje dotyczące historii prawnej nieruchomości znajdujących się pomiędzy cmentarzem żydowskim a nową weterynarią o kontakt z Mariuszem Pabiszem, Naczelnikiem Wydziału Geodezji, Katastru i Nieruchomości Starostwa Powiatowego w Jaśle (parter, pok. 31, tel. 13 448 64 72, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).