Rejestry, ewidencje i archiwa prowadzone przez Starostwo Powiatowe w Jaśle oraz sposoby i zasady  ich  udostępniania.

WYDZIAŁ ARCHITEKTURY I BUDOWNICTWA

(013) 44 86 431

•          Publicznie dostępny wykaz danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku i jego ochronie

WYDZIAŁ OCHRONY ŚRODOWISKA, ROLNICTWA I LEŚNICTWA

(013) 44 86 451

•          Rejestr terenów zagrożonych ruchami masowymi i terenów na których występują te ruchy

WYDZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY

(013) 44 83 410

•         Rejestr rachunków dochodów Starostwa Powiatowego w Jaśle z tytułu opłat geodezyjnych
  •         Rejestr umów i porozumień wywołujących skutki finansowe

WYDZIAŁ GEODEZJI, KATASTRU I NIERUCHOMOŚCI

(013) 44 86 471

•         Rejestr ewidencji gruntów i budynków,

WYDZIAŁ EDUKACJI

(013) 44 86 404

•         Ewidencja szkół i placówek niepublicznych

WYDZIAŁ PROMOCJI I SPRAW SPOŁECZNYCH

(013) 44 86 435

•         Rejest stowarzyszeń
  •         Rejestr stowarzyszeń zwykłych
  •         Rejestr fundacji
  •         Rejestr ochotniczych straży pożarnych
  •         Rejestr uczniowskich klubów sportowych
  •         Rejestr społecznych opiekunów zabytków

WYDZIAŁ KOMUNIKACJI I TRANSPORTU

(013) 44 86 455

•         Ewidencja Kierowców
  •         Ewidencja Pojazd
  •         Rejestr przedsiębiorców prowadzących ośrodki szkolenia kierowców
  •         Rejestr przedsiębiorców prowadzących stacje kontroli pojazdów
  •         Ewidencja instruktorów nauki jazdy
  •         Ewidencja projektów zatwierdzonych zmian organizacji ruchu

WYDZIAŁ ORGANIZACJI I KADR

(013) 44 86 422

•         Rejestr uchwał Zarządu Powiatu  w Jaśle
  •         Rejestr uchwał Rady Powiatu w Jaśle
  •         Dziennik strony podmiotowej Biuletynu Informacji Publicznej Powiatu Jasielskiego
  •         Rejestr porozumień zawieranych przez Starostę Jasielskiego lub Powiat Jasielski
  •         Rejestr zarządzeń Starosty Jasielskiego
  •         Rejestr wniosków

SAMODZIELNIE STANOWISKO DS. KONTROLI WEWNĘTRZNEJ

(013) 44 86 407

•         Rejestr skarg

POWIATOWY RZECZNIK KONSUMENTÓW

•         Ewidencja udzielanych porad

SPOSÓB UDOSTĘPNIENIA:
Dane z ewidencji są udostępniane wg. zasad określonych w ustawie o dostępie do informacji publicznej (na Wniosek o udostępnienie informacji publicznej), z uwzględnieniem ograniczeń wynikających z ustawy o ochronie danych osobowych.

Brak załączników.

Opis zmianDataOsobaPorównaj