Nagrody i wyróżnienia  przyznawane są przez Zarząd Powiatu w Jaśle sportowcom zamieszkałym na terenie Powiatu Jasielskiego lub reprezentującym kluby sportowe z terenu Powiatu Jasielskiego, za wysokie osiągnięcia we współzawodnictwie sportowym w dyscyplinach olimpijskich i paraolimpijskich. Wnioski o przyznanie nagród i wyróżnień za osiągnięte wyniki sportowe mogą składać kluby sportowe działające na terenie Powiatu Jasielskiego, kluby macierzyste zawodników zamieszkałych na terenie Powiatu Jasielskiego, związki lub stowarzyszenia działające na rzecz kultury fizycznej, organizacje pozarządowe oraz radni Rady Powiatu w Jaśle w terminie do 31 stycznia roku następnego za rok poprzedni.

Szczegółowe zapisy dotyczące zasad przyznawania nagród i wyróżnień znajdują się w „Regulaminie przyznawania nagród i wyróżnień za osiągnięte wyniki sportowe”, stanowiącym załącznik do Uchwały Nr XIII/83/2015 Rady Powiatu w Jaśle z dnia 9 września 2015 r. oraz w Uchwale zmieniającej Nr XVI/119/2019 Rady Powiatu w Jaśle z dnia 30 września 2019 r. Wnioski należy składać w Kancelarii Ogólnej Starostwa Powiatowego w Jaśle.

Do pobrania:

Formularz wniosku o przyznanie nagrody lub wyróżnienia za osiągnięte wyniki sportowe

TytułTypRozmiarDodany przez
formularz wniosku o przyznanie nagrodydocx21.32 KBMonika Niziołek